KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller & 5097700
nr 509 7700
Akvareller &
Litografier, Svenska Folkdräkter, 25 x 18
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 18 februari 2008
kl 17:07:22
500 kr
400 kr
500 kr